Naujienos

Labardžių kaimo šventė

Labardiškiai ir jų svečiai liepos 15 dieną rinkosi į bendruomenės namų kiemą. Čia surengta tradicinė kaimo šventė, suburianti norinčius pabendrauti ir prasmingai praleisti laiką. Iki vidunakčio netilo muzika, juokas – kaimo vidury vyko didžiulis šurmulys. Netrūko pramogų tiek mažiems, tiek dideliems, progų pademonstruoti savo sugebėjimus.

Labardiškių pasveikinti atvyko Rietavo kaimiškos seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius. Gražius žodžius keitė įdomi veikla. Sportines rungtis organizavo ir  norą aktyviai dalyvauti įžiebė Danutė ir Virginijus Jurkai. Jų dėka įvyko nemažai azartiškų varžybų. Mėgstantys judesį save išbandė komandinėje vinies kalimo rungtyje į trinką. Didelio dėmesio sulaukė virvės traukimas. Moterys savo gebėjimus demonstravo pindamos kasas iš virvelių, o vyrai – keldami nelengvą grūdų maišą. Buvo surengtas mini proto mūšis moterims. Jį laimėjusi Janina Grikpėdienė atsakė į finalinį klausimą:,,Kur Žemaitijoje yra sunkiausias veikiantis dviratis, įrašytas į Gineso rekordų knygą?”.

Šventės organizatoriai, nepamiršdami, jog 2017-ieji – Tautinio kostiumo metai, kvietė įsiamžinti pasidabinus tautiniais rūbais. O kad nuotraukos būtų dar gražesnės, buvo paruoštas autentiškas kampelis su verpimo rateliu, klumpėmis bei armonika. Be to, norintieji įsiamžinti galėjo tai padaryti ir ,,Oginskių dvaro papėdėje”, virsti damomis bei ponaičiais – iš Rietavo jaunimo centro pasiskolintoje fotosienoje.

Daugybė  pramogų laukė ir mažųjų. Jie dūko ant pripučiamos pilies, dalyvavo įvairiose rungtyse ar tiesiog siautė, mėgaudamiesi gražiu oru. Daug džiaugsmo vaikams suteikė Birutė Pociutė, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mokinė, dabinusi veidukus piešinukais, dariusi laikinas tatuiruotes, su tos dienos nuotaika  piešdama portretus.

Iki pat sutemų šventės dalyvius linksmino ir kojas miklinti kvietė grupė ,,VIP’’ iš Gargždų. Buvo pasirūpinta, kad ištroškusieji galėtų atsigaivinti, o išalkusieji pasisitiprinti.

 Labardžių fil. m. k. į. vadovė J. Vitkienė.

Šventės akimirkos

Papildoma informacija