Naujienos

Pasitinkant R-1!

Skriejo praskriejo margaspalvė vasara, lėkė pralėkė pasakiškos dienos... Ir štai, vėl netikėtai, sugrįžta ruduo, o su juo kartu ir mokslo metai! Vieni džiaugiasi, kiti liūdi, o treti - linksmai leidžia laiką susirinkę drauge!

Štai  rugpjūčio 30 dienos pavakarę, Rietavo parke,  kultūros centro organizuojamoje šventėje „Pasitikime R-1“ , susirinkę vaikai ir tėveliai, vasarą užbaigė ir rugsėjį pasitiko ypač smagiai. Čia vaikus linksmino Kakė Šmakė, kuri išdykėliams buvo paruošusi daugybę užduočių, žaidimų, prizų ir siurprizų. Vaikai šėlo, dūko, čiuožė, šokinėjo ant pripučiamų batutų. Rodės, niekada nenuvargs! VšĮ „Šuniukų Fėja“ mažųjų veidukus puošė piešinėliais, o rankas - laikinomis tatuiruotėmis, kam gi nepatinka pasipuošti YPATINGAI! Taip pat renginyje svečiavosi Rietavo savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai su vaikų piešinėlių paroda ir, žinoma, gera nuotaika. Todėl drauge būti buvo gera!

Taip smagiai išlydėta vasara tikrai paliks gražų prisiminimą kiekvienam, o atėję nauji mokslo metai džiugins ir bus sėkmingi tiems, kurie ta sėkme tiki.

Renginio akimirkos

Papildoma informacija