Renginiai kraunami

Naktinė žvejyba (2021)

Rgs 02, 2021

Bilietus bus galima įsigyti nuo rugpjūčio 31 d. darbo dienomis 12 – 13 val., 16 – 18 val. Tel. ( 8 448 ) 41 449

RENGINYS TIK SU GALIMYBIU PASU  (DĖMESIO! vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą).  Spragėsiai ir gėrimai salėje NELEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

BILIETO KAINA 5 EURAI  

Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
 
Režisierius: Tadas Vidmantas
Vaidina: Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ineta Stasiulytė
Trukmė1h 13 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų
 
Lietuviško kino hitus „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Lietuviški svingeriai“, „Pats sau milijonierius“ sukūręs, Tadas Vidmantas grįžta su nauja komedija! Tai jau šeštasis žiūrovų pamėgto režisieriaus darbas, šį kartą pakviesiantis į naktinę žvejybą.

Du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus” bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ir gyvenimo klausimu

Pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.
 

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Renginio data:
2 rugsėjis
Laikas:
19:30
Kategorija:

Vieta

| Didžioji salė |
Parko g. 5
Rietavas, 90311 Lietuva
Telefonas:
(8-448) 68510