Birželio 2 d. Rietave vyko fantastiškai graži, smagi ir spalvinga šventė visai šeimai „Vasarėle, labas!“, kurioje netrūk…


Birželio 2 d. Rietave vyko fantastiškai graži, smagi ir spalvinga šventė visai šeimai „Vasarėle, labas!“, kurioje netrūko pramogų vaikams ir jų tėveliams.
Šventės atidarymo momentu visus susirinkusius pasirodymais džiugino Rietavo lopšelio- darželio Kačiukų grupės vaikučiai kartu su savo tėveliais, auklėtojomis Terese Dapšyte ir Daiva Daukšiene, prisijungė ir direktorė Stefa Steponavičiutė, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazijos muzikos mokytojos Onos Dvylienės vadovaujamas mokinių ansamblis bei Rietavo Lauryno Ivisnkio gimnazijos mokytojos Erikos Astrauskienės paruoštos šokių grupės. Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis tradiciškai apdovanojo visus pačius mažiausius, einamaisiais metais gimusius Rietavo savivaldybės vaikučius.

Po atidarymo visų laukė didžiulis šventės bičiulių kiemas, kuriame savo jėgas išbandyti galėjo tiek mažas, tiek didelis šventės dalyvis.
Robotikos akademijoje vyko įvairūs užsiėmimai su lego kaladėlėmis ir robotų statymai iš jų, Rietavo skautai ir Nevyriausybinė jaunimo organizacija ” Progresas ” kvietė išbandyti stalo ir lauko žaidimus,
Kalbų ir kultūrų lizdelis rengė šiuolaikiškas edukacijas su VR akiniais,
Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vedė švarių dantukų ir geros sveikatos edukacijas, Rietavo policijos komisariato komanda supažindino su savo veikla, pristatė ir kinologų komandos narį- dresuotą šunį. , RKC jaunimo klubas „KU-loftas“ piešė veidukus bei kvietė dalyvauti nemokamoje loterijoje, o štai sporto klubas „Greitukai“ surengė šeimų stalo teniso varžybas, kuriose dalyvavo net šešios komandos.

Be šių veiklų buvo galima nemokamai pramogauti batutuose, šėlti diskotekoje su DJ Joris, jodinėti poniais ir žirgeliu, veikė elektromobilių parkas, mažylių žaidimų aikštelė, o Burbulų dėdė surengė nepaprastai spalvingą burbulų fiestą.

Buvo tikrai smagu ir gera šėlti, džiaugtis ir išdykauti kartu.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo!!! Ypatingai ačiū Bičiulių kiemo dalyviams!!!
Nuoroda