Birželio 23 d. Rietave nuaidėjo, nuskambėjo Joninės. O ilgiausią metuose dieną palydėjo ir trumpiausią naktį dainomis pa…


Birželio 23 d. Rietave nuaidėjo, nuskambėjo Joninės. O ilgiausią metuose dieną palydėjo ir trumpiausią naktį dainomis pasitiko didžiulis būrys meno kolektyvų ir žinomų atlikėjų.
Šventės atidaryme dainas dovanojo Kulių kultūros centro Stalgėnų kultūros namų kapela „Sodžius“ (vad. Vilija Razmienė), Rietavo kultūros centro folkloro ansamblis „Kadaginis“ bei liaudiškos muzikos kapela „Subata“ (vad. Aida Liutikienė) ir Medingėnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Medinga“ (vad. Gabrielė Budrytė). Žemaitiškų žaidimų susirinkusius mokino Rietavo kultūros centro teatras „Ruoda“ (vad. Vincas Andriuška).
Po liaudiškosios šventės dalies į sceną žengė scenos princu tituluojamas atlikėjas Rytis Cicinas, kuris publiką dainomis džiugino iki kol sutemos pamažu ėmė apgaubti visą parką. Tad ilgiausiai dienai einant į pabaigą vyko meninė kompozicija- Joninių misterija. Ją dovanojo Rietavo kultūros centro kolektyvai: moterų choras „Jūrava“ (vad, Vytautė Jonuškienė), vyresniųjų žmonių šokių kolektyvas „Trepsis“ (vad. Rima Pleškienė) ir moterų šokių kolektyvas „Šarkelės“ (vad. Aldona Mickuvienė). Kompozicijos pabaigoje buvo uždegtas tradicinis Joninių laužas, o šventė tęsėsi toliau su grupe „DAR“ ir pašėlusia diskoteka bei atlikėjais „TikDu“.
Šventė tikrai nebūtų buvusi tokia ypatinga be mūsų bičiulių ir partnerių. Didelis ir gražus būrys stengėsi kiek tik galėjo ir prisidėjo prie Joninių organizavimo. Todėl visiems jiems tariame didelį Ačiū. Pirmiausia dėkojame šventės vedantiesiems Erikai Pranckevičienei bei Pauliui Šniaukai.
Taip pat dėkojame Rietavo miesto seniūnijai, kurios komanda nors ir nedidelė, bet paplušėjo iš širdies.
Dėkojame ir UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ be kurių pagalbos irgi niekaip negalim apsieiti.
Ačiū Rietavo policijos komisariatui ir visai komandai, kurių dėka buvo garantuota tvarka ir saugumas.
Dėkojame šventės rėmėjui- kepyklėlei „Saldeta“.
Ir žinoma milžiniškas ačiū visiems Rietavo kultūros centro kolektyvų nariams, be abejo ir svečiams, kurie kuria šventinę nuotaiką savo pasirodymais.
Nuoroda