KINO KARAVANAS | nemokami seansai Rietave RUGPJŪČIO 15 d. Renginio programa: 16:00 – filmas SUTEIK MAN SPARNUS (rež. N…


KINO KARAVANAS | nemokami seansai Rietave RUGPJŪČIO 15 d.

Renginio programa:
🌿 16:00 – filmas SUTEIK MAN SPARNUS (rež. Nicolas Vanier, 2019, Prancūzija)
Aprašymas:
Nuo vaizdo žaidimų ir interneto priklausomam Tomui vasaros atostogos gamtos apsuptoje tėčio fermoje atrodo tarsi košmaras. Be to, tėtis dar ir iš pažiūros kvanktelėjęs ornitologas. Jo gyvenimo projektas – išsaugoti nykstančią žąsų rūšį savo lengvu savadarbiu lėktuvėliu jas išmokant migruoti. Iš pradžių abejingas Tomas ilgainiui užmezga ypatingą ryšį su vienu iš sparčiai augančių žąsiukų. Netrukus tėvas su sūnumi leisis į nutrūktgalviškiausią kelionę paukščių migracijos keliais.
Traileris: https://www.youtube.com/watch?v=g-ExRLg9HzY

🌿 18:30 – filmas TRIUMFAS (rež. Emmanuel Courcol, 2020, Prancūzija)
Aprašymas:
Etjenas, talentingas, bet vargstantis aktorius, nusprendžia suorganizuoti teatro dirbtuves kalėjime, kurių tikslas – pastatyti spektaklį pagal įžymiąją pjesę „Belaukiant Godo”. Visų nuostabai pasirodymas sulaukia itin didelio pasisekimo, dėl to kaliniams išduodamas leidimas pasirodymus organizuoti už kalėjimo ribų. Turo metu Etjenas užmezga itin artimą ryšį su spektaklio trupe, kurios likimas bus nuspręstas per paskutinį pasirodymą Paryžiuje.
Traileris: https://www.youtube.com/watch?v=BScgfbDxTWQ&t=10s

🌿 20:30 – filmas MARTINAS IDENAS (rež. Pietro Marcello, 2019, Italija)
Aprašymas:
Per muštynes išgelbėjęs jauną turtuolio sūnų, jūreivis Martinas Idenas pakviečiamas į prabangius jaunuolio namus. Čia jis akimirksniu įsimyli jo gražiąją seserį Eleną. Rafinuota ir išsilavinusi mergina tampa ne tik Martino aistros objektu, bet ir socialinio statuso, kurį nori pasiekti, simboliu. Jis ryžtasi tapti rašytoju ir užsitarnauti merginos prielankumą. Netrukus Martinas susipažįsta su įtakingu politinės filosofijos mąstytoju. Jo idėjos pasirodo artimos Martinui, bet tokios svetimos Elenai…

Traileris: https://www.youtube.com/watch?v=_2jwOMqDGVk
__________
Renginio metu būtina laikytis galiojančių saugumo reikalavimų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Jei karščiuojate ar jaučiate kitus virusinės infekcijos simptomus – prašome likti namuose.
Susitikime saugiai pasimėgauti kokybiško kino švente! 🎬🐪🌎
__________
Visi KINO KARAVANO seansai – nemokami.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/3j4UtbA
_________________________
P. s. savo patogumui turėkite pleduką, arbatos, užkandžių ir pan. Matyti mažiau
Nuoroda