Lapkričio 18 d. Rietavo kultūros centre vyko nepaprastai graži šventė. Grakštus, energingas, besišypsantis, elegantiška…


Lapkričio 18 d. Rietavo kultūros centre vyko nepaprastai graži šventė. Grakštus, energingas, besišypsantis, elegantiškas, Aldonos Mickuvienės vadovaujamas, Rietavo kultūros centro merginų šokių kolektyvas „Šarkelės“ minėjo 10- ies metų veiklos jubiliejų. Švente džiaugėsi ne tik pačios kolektyvo narės, bet ir gausiai susirinkę žiūrovai, nes būtent jiems „Šarkelės“ surengė nepaprastai gražų, spalvingą ir jaukų koncertą.
Sakoma, kad šokis- tai ypatingas pasaulis, į kurį pasinėrus nebesinori grįžti į kasdienybę. Būtent taip ir nutiko 2013 metais šokti kolektyve sumaniusioms merginoms. Kiek tik kartų „Šarkelės“ pasirodė scenoje, tiek sykių šoko būtent liaudiškus šokius, tačiau prieš susiburdamos apie tai net nesvajojo. Planavo užsiimti aerobika ir net nemanė rodytis scenoje, o tik šiaip patenkinti savo sportinius interesus. Bet viskas pakrypo kita linkme, ir čia ko gero neapsieita be liaudiškų šokių žinovės ir savo srities profesionalės vadovės Aldonos Mickuvienės įtakos.
Minėdamos savo susikūrimo dešimtmetį, merginos šoko ne tik savo gražiausius repertuaro šokius, bet į šokių sūkury įsupo ir mažąsias Rietavo kultūros centro mergaičių šokio kolektyvo šokėjas, kurių didžiąją dalį narių sudaro „Šarkelių“ dukros. Iš džiaugsmo suvirpa širdys, kai mamos, paėmusios dukras už rankų, šoka kartu. Šoka kartu ir auga, auga ir šoka.
Šventiniame koncerte ne tik šokiai džiugino žiūrovus ir keitė vieni kitus, bet tikrai puikią nuotaiką dovanojo ir šventės svečias, skrabalininkas Karolis Šileika. Jo repertuare skambėjo šiuolaikinės muzikos trankūs garsai, atliekami senoviniu instrumentu- skrabalais.
Prabėgus nuostabioms koncerto akimirkoms, scenoje su savo vadove Aldona Mickuviene išsirikiavusias „Šarkeles“ skubėjo pasveikinti Rietavo kultūros centro vadovė Birutė Gedminaitė, Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis ir Rietavo savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolanta Grevienė, Rietavo kultūros centro meno kolektyvai bei gausus būrys artimųjų.
Šventės akimirkos nebūtų tokios gražios be dosnių šventės rėmėjų. Tad už finansinę paramą nuoširdžiai dėkojame UAB „Biovast“, UAB „Plungės Lagūna“, UAB „Kauno šilas“ ir Pauliui Šniaukai.
Nuoroda