Liepos 8 dieną , Labardžiuose esantys vaikai gausiai sugužėjo į bendruomenės namų kieme organizuojamą kultūrinę – pram…


Liepos 8 dieną , Labardžiuose esantys vaikai gausiai sugužėjo į bendruomenės namų kieme organizuojamą kultūrinę – pramoginę popietę ,, 70 žingsnelių“. Tai antras renginys Labardžių kultūros įstaigų 70 – mečiui paminėti.
70 žingsnelių – 70 įvairių klausimų, žaidimų, galvosūkių ir muzikinių intarpų.
Vaikai noriai ir su dideliu entuziazmu dalyvavo visose kultūrinių renginių organizatorės Tatjanos Stancelienės ir bibliotekininkės Vidos Dranginienės parengtose užduotėlėse: turėjo pažinti muzikos instrumentus, pasakų personažus, vaisių , daržovių ir gėlių pavadinimus. Taip pat buvo skaitomi eilėraščiai, pasakėlės, menamos mįslės, šokami šokiai, dėliojami žodžiai ir sprendžiamos įvairios lavinamosios užduotys. Žingsnelių nuorodose buvo ir muzikinių numerių ( smuikas, baleto šokis) , kuriuos vaikams parodė Aurėja G.
Šiltas, vasarinis lietutis nesugadino šventinės nuotaikos. 70 žingsnelių, 70 atliktų užduotėlių ir 70 gėlių žiedelių- nuoširdi vaikų dovana Labardžių bibliotekai ir kultūros namams.
Popietę užbaigėme smagiu klegesiu prie vaišių stalo, vieni kitiems linkėdami gerų atostogų , šiltos saulutės . O kai kas palinkėjo spartaus ir kokybiško interneto Labardžiuose.

Rietavo sav. KC Labardžių filialo kultūrinių
renginių organizatorė T.Stancelienė.
Rietavo I.Oginskio V.B. Labardžių filialo bibliotekininkė
V.Dranginienė
Nuoroda

Mes vertiname jūsų privatumą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu.