Mieli Rietavo savivaldybės gyventojai, įstaigos, organizacijos, verslininkai, nevyriausybinės organizacijos, norime Jus…


Mieli Rietavo savivaldybės gyventojai, įstaigos, organizacijos, verslininkai, nevyriausybinės organizacijos,

norime Jus visus pakviesti prisijungti prie šventinės, nuotaikingos ir spalvotos eisenos, kuri numatoma rugsėjo 23 d. Eisena prasidės nuo Rietavo parke esančios kolonados bei tęsis iki Rietavo Laisvės aikštės. Eisenoje kviečiame dalyvauti su savo įmonės ar įstaigos atributika arba originaliai papuošti savo kolektyvo dalyvius. Labai kviečiame visus prisijungti prie šios eisenos, juk šventę ir šventinę nuotaiką kuriame patys, o visi kartu galime sukurti mielą reginį, taip pažymėdami savo miesto 770-ies metų jubiliejų.
Kad būtų kuo mažiau nesklandumų ir netikėtumų, dalyvius eisenoje kviečiame registruotis (užpildyti apačioje esančią anketą): Valstybines, biudžetines įstaigas ir organizacijas – Rietavo savivaldybės kultūros centre tel. (8 448) 41 419 nuo 10 iki 12 val. arba el. p. administratorius@rietavokc.lt , privatus ir verslo sektorius – Rietavo turizmo ir verslo informacijos centre tel. (8 448) 68 202 arba el. p. vadybartvic@gmail.com, Žemės ūkio bendrovės ūkininkus – Rietavo savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje tel. (8 448) 73 218 arba el. p. julija.gedmontaite@rietavas.lt. Rietavo savivaldybės seniūnijų gyventojai kviečiami kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją ir bendruomenių pirmininkus. Informaciją siųsti nė vėliau kaip iki rugsėjo 19 d. (imtinai).
Labai lauksime Jūsų aktyvaus dalyvavimo eisenoje ir visuose šventiniuose renginiuose!

Rugsėjo 23 d. (šeštadienis)
13.00-13.30 val. rikiuojamasi eisenai prie buvusio Oginskių dvaro kolonados (eisenos eiliškumas bus patikslintas ir atsiųstas nurodytais eisenos dalyvių el. p.).
13.30 val. prasideda šventinė eisena į Laisvės a.

Nuoroda