Mieli vaikai, paaugliai ir jų tėveliai – šita žinia jums. Ar esate susidūrę su tokia problema, kai jūsų jau nebe vaikas,…

Mieli vaikai, paaugliai ir jų tėveliai – šita žinia jums. Ar esate susidūrę su tokia problema, kai jūsų jau nebe vaikas, bet ir nebe suaugęs, sukurtas žmogus neturi kur nueiti pasikultūrinti, nes spektakliai vaikams jam – nuobodūs, o spektakliai suaugusiems – per anksti?
Taško teatras turi jums labai gerą naujieną – SPEKTAKLIS KOMEDIJA ,,Pirštinė“ – sukurtas būtent paaugliams ir vyresnio amžiaus vaikams, o suaugę, atėję į šį spektaklį, sako, kad jis labai tinka ir suaugusiems. Kaip čia taip gali būti?

O gi paprastai – sudedame penkis aktorius, kurie vaidina miško gyvūnus, atitempiame į sceną milžinišką pirštinę ir iš viso to padarome komediją. Ką gauname? Repuojantį vilką, operą dainuojančią gulbę, kitus gyvūnus dresuojančią lapę, joga užsiimančią varlę ir poliglotą uodą, kuris apkeliavęs visą pasaulį ir moka kalbėti visomis kalbomis. Jau juokinga? Tuomet atkeliauk į komediją PIRŠTINĖ jau lapkričio 7 Rietavo kultūros centre!

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/vaikams-ir-jaunimui/premjera-spektaklis-pirstine-tasko-teatras-403648/

BILIETO KAINA TIK 5 EUR
Nuoroda