Posakis, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai, tikrai veikia- patikrinome. Todėl įsijungti į savanorystės veiklas…


Posakis, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai, tikrai veikia- patikrinome. 😁 Todėl įsijungti į savanorystės veiklas, bus tik dar viena prasminga veikla prie viso to, ką mėgsti veikti ir, galbūt, atrasti naujų pomėgių. 👍😯🤓 O nuveikti tikrai yra ką. 🤩 ⬇️🤩⬇️ Beje naudinga! ‼️

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą- dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.
Nuoroda