PRIMENAME IR KVIEIČIAME!!! „Kino karavanas“ atvyksta į Žemaitiją: nemokami kino seansai po atviru dangumi ir susitikimas…


PRIMENAME IR KVIEIČIAME!!!🤩
„Kino karavanas“ atvyksta į Žemaitiją: nemokami kino seansai po atviru dangumi ir susitikimas su aktore G. Jaraminaite
Festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ tęsia kelionę po Lietuvą su nemokamais kino seansais netikėtose vietovėse. Šią vasarą jau aplankyti net 27 Lietuvos miestai, kaimai ir miesteliai, parodyta virš 70 daugiausiai festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų dėmesio sulaukusių filmų, tačiau rugpjūtį projektas aplankys dar 13 miestų.
Savaitės antroje pusėje „Kino karavanas“ patrauks link Žemaitijos: rugpjūčio 12 d. lankysis Šatėse, rugpjūčio 13 d. – Skuode, rugpjūčio 14 d. – Telšiuose, o rugpjūčio 15 d. – Rietave. Pilnas maršrutas ir daugiau informacijos: http://kinokaravanas.lt/.
Dar daugiau kokybiško kino itin geros kokybės LED ekrane
Svarbi šios „Kino karavano“ vasaros naujiena – skaitmeninis LED ekranas, reiškiantis ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. Tai vienintelis toks ekranas tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje.
Šiame ekrane žiūrovai galės stebėti po keletą filmų kiekviename mieste, o parinkti filmai tikrai nepaliks abejingų. Šiemet projektas repertuarą išplėtė ir parodys tokius įsimintinus filmus kaip „Oskarui“ nominuotas ir žiūroviškiausiu šių metų „Kino pavasario“ filmu išrinktas „Quo Vadis, Aida?“, mažųjų kino mylėtojų favoritas „Vampyriukas“, geriausia Europos komedija „Triumfas“, „Oskaru“ apdovanota komiška drama „Dar po vieną“ ir daugelis kitų.
Susitikimai ir pokalbiai aktualiomis temomis
Šios savaitės programoje – ir jaunosios kartos lietuvių režisieriaus Tomo Smulkio juosta „Žmonės, kuriuos pažįstam“, kviečianti nuoširdžiai pažvelgti į savo miestą ir jame gyvenančius žmones.
Rugpjūčio 13 d. Skuode, po šio filmo seanso žiūrovai bus kviečiami sudalyvauti susitikime su aktore Gabija Jaraminaite bei „Jaunimo linijos“ atstovu ir pasiklausyti pokalbio apie filmo užkulisius ir santykius su aplinkiniais bei pačiais savimi.
Taip pat šią savaitę bus rodomas nuotykių ir kerinčių vaizdų kupinas filmas „Suteik man sparnus“, pasakojantis apie berniuko, įnikusio į kompiuterinius žaidimus ir jo tėčio ornitologo ryšį bei jų kartu patiriamus nutrūktgalviškus nuotykius keliaujant paukščių migracijos takais. Filmo temą praplės po rugpjūčio 15 d. seanso Rietave vyksiantis pokalbis su ornitologu apie filmą, paukščių gyvenimo ypatumus bei gamtos išsaugojimą.
Šios „Kino karavano” savaitės maršrutas:
Rugpjūčio 11 d. – Marijampolėje, Poezijos parke;
Rugpjūčio 12 d. – Šatėse, šalia seniūnijos;
Rugpjūčio 13 d. – Skuode, miesto parke;
Rugpjūčio 14 d. – Telšiuose, Katedros aikštėje;
Rugpjūčio 15 d. – Rietave, prie kultūros centro.
Daugiau informacijos ir pilnas „Kino karavano“ maršrutas: http://kinokaravanas.lt/
„Kino karavanas“ įgyvendinamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos subsidijuoto Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis. Projektą remia Lietuvos kino centras, projekto partneris – Reikjaviko tarptautinis kino festivalis. Projekto draugas, besirūpinantis Skandinavijos šalių kinu – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. Kinui energijos suteikia „Ignitis grupė“.
Nuoroda