Renginiai kraunami
  • This renginys has passed.

Šokio spektaklis „Pareiškiu – Brandir“

RENGINIO DATA: Šeštadienis, 18 gruodžio

PRADŽIA:  16:00 val.

BILIETO KAINA (eurais):  Nemokama

RENGINIO ORGANIZATORIUS:

RIETAVO SAVIVALDYBES KULTŪROS CENTRAS

(8-448) 68510, rietavokc@gmail.com


RENGINIO ADRESAS:

Parko g. 5
Rietavas, 90311 Lietuva

| Mažoji salė |


RENGINIO INFORMACIJA:


 

Šokio spektaklis
„Pareiškiu – Brandir“

GRUODŽIO 18 D. 16.00 VAL.
Rietavo kultūros centre

Atsistoti ir garsiai pasakyti – „žiūrėkite, koks aš esu” reikalauja drąsos ir laisvės pojūčio, o stebėti tokį asmenybės, bendruomenės ar net tautos manifestą – visada jaudinantis ir įkvepiantis įvykis. Šiame šokio spektaklyje žiūrovai galės iš labai arti pažvelgti į individo ir kartu visos tautos siekį besąlygiškai būti savimi ir laikytis niekieno neprimestų nuostatų bei vertybių. Kaip išsaugoti save, nepaisant socialinių, politinių, etinių, religinių aplinkybių?
„Pareiškiu – Brandir“ tai Prancūzijos šiuolaikinio šokio choreografo Albano Richardo kartu su prancūzų ir lietuvių šokėjais sukurtas spektaklis, skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui.
Šis spektaklis – prancūzų-lietuvių kūrybinio bendradarbiavimo programos „KlaipėDAnse“, vykstančios nuo 2017 metų, dalis.

KlaipėDAnse
„KlaipėDAnse” – tai Lietuvos ir Prancūzijos šiuolaikinio šokio meninio, edukacinio ir universitetinio bendradarbiavimo programa, įgyvendinama nuo 2017 metų, kuria siekiama stiprinti šalių kultūrinį bendradarbiavimą.
Daugiau apie programąhttps://seikodancecompany.com/klaipedanse/

Idėja ir choreografija: Alban Richard, Agnija Šeiko
Atlikėjai: Niels Claes, Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Dovilė Binkauskaitė, Oksana Griaznova
Muzika: elektroninė ir pop muzika
Apšvietimas: Povilas Laurinaitis
Prodiuseriai: Nacionalinis Kano miesto šokio centras Normandijoje ir Šeiko šokio teatras
Projektą pristato: Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Prancūzų institutas Lietuvoje, Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, Klaipėdos universitetas

Trukmė: 50 min.
Premjera: 2018 birželio 13 d.

SPEKTAKLIS NEMOKAMAS.

Į RENGINĮ PRAŠOME UŽSIREGISTRUOTI IŠ ANKSTO
Tai padaryti galima mūsų svetainėje www.rietavokc.lt

Renginio metu visų prašome laikytis sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų buvimo viešose erdvėse reikalavimų, rekomendacijų.
Įėjimas į renginį tik su galimybių pasu arba jam prilygstančiu dokumentu.

Projektą finansuoja:
LIETUVOS KULTŪROS TARYBA.

 

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).

Bilietų kasos darbo laikas I – V 12.00 – 13.00 val., 16.00 – 18.00 val. (penktadieniais – iki 17.00 val. ir vieną val. prieš koncertą). Kasos tel. (8 448) 41 449.

Mes vertiname jūsų privatumą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu.