Renginiai kraunami
  • This renginys has passed.

Grupės „U’Elements“ koncertas

RENGINIO DATA: Ketvirtadienis, 26 rugpjūčio

PRADŽIA:  19:00 val.

BILIETO KAINA (eurais):  Nemokamas

RENGINIO ORGANIZATORIUS:


RENGINIO ADRESAS:


RENGINIO INFORMACIJA:


 

Grupės „U’Elements“ koncertas- tai dar vienas projekto „Koncertų ir spektaklių ciklo „Pulsas““ renginys, kuris vyks rugpjūčio 26 d. 19.00 val. Malūno tvenkinyje, Rietavas. (Esant nepalankioms oro sąlygoms Rietavo kultūros centre)
U‘ Elements – grupė, jungianti Lietuvos, Latvijos ir Armėnijos muzikantus: Povilas Velikis – akordeonas, sintezatorius, Dmitrijs Mihailovs – akordeonas, sintezatorius, Arman Isojan – kontrabosas, Mihails Novikovs – mušamieji. Jų kūryboje susilieja lietuvių, latvių, armėnų liaudies muzikos motyvai bei džiazo kalba ir improvizacija.
U’ Elements kuriama muzika yra energinga, melodinga, jazz, folk, drum&bass, world music – skirta tiek įdomaus skambesio ieškančiam muzikos gurmanui, tiek muzikos profesionalui.
2021 metais grupė įrašė ir išleido naują, autorinės muzikos albumą „Warm White“.
RENGINYS NEMOKAMAS.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Rietavo savivaldybė.
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. Renginio metu visų prašome laikytis sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų buvimo viešose erdvėse reikalavimų rekomendacijų

Kas ateina?

0 žmonės lanko Grupės „U’Elements“ koncertas

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Primename, kad renginių metu yra būtina laikytis tuo metu galiojančių LR SAM nurodymų ir rekomendacijų. Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti respiratorius (FFP2) arba medicinines veido kaukes.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).