Renginiai kraunami
  • This renginys has passed.

Kultūrinė topografijos savaitė „Čiurlionio Lietuva“

RENGINIO DATA: Sekmadienis, 23 gegužės

PRADŽIA:  00:00 val.

BILIETO KAINA (eurais): 

RENGINIO ORGANIZATORIUS:


RENGINIO ADRESAS:

Virtuali erdvė RKC


RENGINIO INFORMACIJA:


 

Kultūrinė topografijos savaitė „Čiurlionio Lietuva“ šiemet vyks gegužės 23–30 d. Jos metu bus sujungti ir aktualinami Čiurlionio gyvenimo ir literatūrinės kūrybos ženklai, esantys septyniuose M. K. Čiurlionio kelio miestuose. Kaip ir daugelis šių metų kelionių, ši savaitės išvyka vyks virtualiu būdu. Čiurlionio kelio partneriai parengė įtraukią vaizdo pasakojimų, nuotolinių-virtualių renginių ir premjerų programą, skirtą Mikalojaus Konstantino Čiurlionio literatūrinės kūrybos pristatymui ir istorinių vietų, kuriose gyveno ir kūrė didysis Lietuvos genijus, aktualizavimui.
Visos kultūrinės topografijos savaitės metu klausytojams ir žiūrovams bus atskleisti labai įvairūs Čiurlionio žodžio kūrybos aspektai, pristatantys skirtingus jo gyvenimo etapus.
Kultūrinės topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ renginiai prasidės gegužės 24 d. kūrėjo gimtinėje Varėnoje ir tęsis kituose projekto miestuose: gegužės 25 d. – Druskininkuose, gegužės 26 d. – Vilniuje, gegužės 27 d. – Kaune, gegužės 28 d. – Plungėje, gegužės 29 d. Rietave, gegužės 30 d. – Palangoje. Visas renginių transliacijas kviečiama stebėti M. K. Čiurlionio kelio ir partnerių Facebook paskyrose.
Išsami kultūrinės topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ programa – www.ciurlioniokelias.lt ir Facebook paskyroje.
M. K. Čiurlionio kelio operatorius – Lietuvos muziejų asociacija (LMA).
LMA veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Primename, kad renginių metu yra būtina laikytis tuo metu galiojančių LR SAM nurodymų ir rekomendacijų. Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti respiratorius (FFP2) arba medicinines veido kaukes.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).