Renginiai kraunami
  • This renginys has passed.

MYKOLINĖS RIETAVE 2021

RENGINIO DATA: Šeštadienis, 25 rugsėjo

PRADŽIA:  00:00 val.

BILIETO KAINA (eurais): 

RENGINIO ORGANIZATORIUS:


RENGINIO ADRESAS:


RENGINIO INFORMACIJA:


 

 

 


 

Aptarę sergamumo COVID 19 situaciją Savivaldybėje, Rietavo savivaldybės tarybos nariai priėmė protokolinį sprendimą (protokolo Nr. T1-8) dėl Mykolinių šventės organizavimo. Nutarta, kad rugsėjo 25-ąją šventiniai renginiai nevyks. Tačiau testas „Kas stipresnis –  džinsai ar žemaitukai“, kuris buvo numatytas rugsėjo 25 d. nukeltas į žirgų konkūrą, kuris vyks Rietavo žirgyne (Klaipėdos g. 29,Vatušiai)  š. m. rugsėjo 18 d. Konferencija „Džinsai, kvepiantys laisve“ bus organizuojama nuotoliniu būdu.  Siekiant mažesnės žmonių koncentracijos vienoje vietoje ir kontaktų ribojimo rugsėjo 25 d. kviesime į šviesų instaliaciją Rietavo parko teritorijoje. Platesnė ir išsamesnė informacija apie pasikeitimus  bus skelbiama Rietavo savivaldybės internetinėje svetainėje, Rietavo savivaldybės kultūros centro socialiniuose tinkluose.

 


 

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Primename, kad renginių metu yra būtina laikytis tuo metu galiojančių LR SAM nurodymų ir rekomendacijų. Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti respiratorius (FFP2) arba medicinines veido kaukes.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).