Renginiai kraunami
  • This renginys has passed.

PREMJERA! Spektaklis “PIRŠTINĖ”. Taško teatras

RENGINIO DATA: Antradienis, 7 lapkričio

PRADŽIA:  18:00 val.

BILIETO KAINA (eurais):  5

RENGINIO ORGANIZATORIUS:

Taško teatras, VšĮ

+37066835266, info@taskoteatras.lt


RENGINIO ADRESAS:

Parko g. 5
Rietavas, 90311 Lietuva

| Didžioji salė |


RENGINIO INFORMACIJA:


 

PREMJERA! Spektaklis “PIRŠTINĖ”. Taško teatras

LAPKRIČIO 7 D. 18.00 VAL.
Rietavo kultūros centre
Spektaklis vyresniems vaikams ir paaugliams ,,Pirštinė“ – įkvėptas to paties pavadinimo vaikiškos ukrainiečių liaudies pasakos siužeto. Komedijos veiksmo ašis – penki gyvūnai, kurie miške randa žmogaus pamestą pirštinę. Ima aiškėti, jog kiekvienas svajoja ją pasisavinti. Žinoma, sprendimas nėra paprastas – miške radus neatpažintą objektą, privaloma skubiai sušaukti miško tarybos posėdį, kuriame gyvūnai bandys išsiaiškinti, kas ir kodėl pametė šį daiktą, ką su juo daryti, o svarbiausia – kam jis atiteks?
Niekam iš pirmo žvilgsnio nereikalinga pirštinė tampa didelių nesutarimų priežastimi, nes Vilkui, Lapei, Gulbei, Varlei ir Uodui nepavyksta susikalbėti. Ši komedija – apie žmonių susvetimėjimą, veidmainystę, abejingumą, empatijos trūkumą ir godumą. Tačiau gyvūnai neilgai trukus supras, kad visai ne pirštinė yra tai, ko jiems visiems labiausiai trūksta, todėl mums padovanos daug netikėtų situacijų, muzikos ir juoko, o svarbiausia – primins apie vieningumo ir draugystės svarbą. Spektaklis skirtas vyresnio amžiaus vaikams ir paaugliams, tačiau labai tiks ir suaugusiems!
„Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė
Kūrybinė komanda:
Režisierė – Livija Krivickaitė;
Dramaturgė – Dovilė Katiliūtė;
Scenografė – Aistė Alksnytė;
Kostiumų dailininkė – Erika Jankauskaitė;
Šviesų dailininkas – Linas Rubinas;
Nuotraukos autorė – Deinora Rudenaitė.
Vaidina: Kristupas Biržeitis, Jūratė Martinaitytė, Aistė Alksnytė, Donatas Mickūnas, Karolina Urbonė.
Bilieto kaina 5 eur.
Bilietus įsigyti galite čia:https://store.bilietai.lt/public/lt/event/403649/purchase/sector/77372?fbclid=IwAR02eAnlBStTPXQ2t0CntzGOFaHo66mLO9__L0vdw-PMjRo0cNfhYxXLbgY

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).

Bilietų kasos darbo laikas I – V 12.00 – 13.00 val., 16.00 – 18.00 val. (penktadieniais – iki 17.00 val. ir vieną val. prieš koncertą). Kasos tel. (8 448) 41 449. Kai kurių spektaklių, koncertų bilietai parduodami ir internetu, sekite jų informaciją.