Renginiai kraunami

Taško teatro“ spektaklis pagal Wilhelm Hauff pasaką „Šaltoji širdis“. Rež. Valentinas Masalskis

RENGINIO DATA: Ketvirtadienis, 30 kovo

PRADŽIA:  18:00 val.

BILIETO KAINA (eurais):  6 – 8

RENGINIO ORGANIZATORIUS:

Taško teatras, VšĮ

+37066835266, info@taskoteatras.lt


RENGINIO ADRESAS:

Parko g. 5
Rietavas, 90311 Lietuva

| Didžioji salė |


RENGINIO INFORMACIJA:


 

Kovo 30 d. (ketvirtadienis) 18.00 val.

Spektaklis pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff pasaką

„Šaltoji širdis“ – tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą miestą Švarcvaldą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite tuo, ką ten pamatysite..

 

Nors tai ir siaubo spektaklis, pažadame, kad baisu nebus! Tai ryškus, interaktyvus ir spalvingas reginys, tinkantis vaikams nuo 5 iki 95 metų. Spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika.

 

Režisierius: Valentinas Masalskis

Kompozitorė: Beatričė Petrauskaitė

Vaidina: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Aistė Alksnytė, Solveiga Reklaitytė.

 

Premjera: 2018 m. rugsėjo 12 d.

„Taško teatro“ spektaklis pagal Wilhelm Hauff pasaką „Šaltoji širdis“. Rež. Valentinas Masalskis.

Nuoroda į spektaklį https://taskoteatras.lt/spektakliai/saltoji-sirdis/

Bilieto kaina perkant internetu  7 Eur, KC kasoje –  7 eur, su kultūros pasu – 6 Eur. (Bilietai parduodami www.bilietai.lt ir kultūros centro kasoje).

Rietavo savivaldybės kultūros centras pasilieka teisę keisti informaciją.

Renginiai filmuojami ir fotografuojami viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos apie renginius Rietavo savivaldybės kultūros centro interneto svetainėje www.rietavokc.lt ir soc. tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ (Rietavo kultūros centras).

Bilietų kasos darbo laikas I – V 12.00 – 13.00 val., 16.00 – 18.00 val. (penktadieniais – iki 17.00 val. ir vieną val. prieš koncertą). Kasos tel. (8 448) 41 449.