Rietavo savivaldybės kultūros centras bendradarbiaudamas su Plungės rajono kultūros centru, užmezgusiu ryšius su Tbilisi…


Rietavo savivaldybės kultūros centras bendradarbiaudamas su Plungės rajono kultūros centru, užmezgusiu ryšius su Tbilisio mieste (Sakartvelas) esančiais kolektyvais padovanojo galimybę vieną iš jų pamatyti Rietave. Būtent Kovo 13 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto komplekse gausiai susirinkę žiūrovai mėgavosi Tbilisio (Sakartvelo) jaunimo liaudies šokių kolektyvo „Marula“ (vad. Teimuraz Giorgadze) koncertine programa.

Kolektyvas „Marula“ yra Sakartvelo pasididžiavimas, jis įkurtas 1998 metais, kurio repertuare – linksmos ir šmaikščios dainos iš įvairių Sakartvelo etninių regionų. „Marula“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Žirgų lenktynės“.

Kolektyvo „Marula“ koncertas – tai gražios draugystės ir bendrystės kūrinys. Draugystės, kuri sieja ne tik pačius artimiausius kaimynus, bet ir tolimųjų kraštų meno kolektyvus. Tad dėkojame už puikų reginį ir Plungės rajono kultūros centrui bei jo direktoriui Romui Matuliui ir Tbilisio jaunimo liaudies šokių kolektyvui „Marula“ bei jo vadovui Teimuraz Giorgadze.
Nuoroda