Rietavo savivaldybės kultūros centras teikė paraišką ir gavo dalinį finansavimą projektui „Profesionalios muzikos ir tea…


Rietavo savivaldybės kultūros centras teikė paraišką ir gavo dalinį finansavimą projektui „Profesionalios muzikos ir teatro meno festivalis „Pulsas“ Rietavo savivaldybėje“.
Projekto tikslas – skatinti kūrybinių iniciatyvų įvairovę regione, sudaryti lygias galimybes regiono gyventojams susipažinti su profesionaliuoju menu, užtikrinti kultūros prieinamumą ir aktualumą didesnei visuomenės daliai.
Šiuo projektu siekiama aktyvinti Rietavo savivaldybės ir jos bendruomenių aktyvumą, palaikyti kultūrinį „pulsą“. „Pulso“ dalyviai – savo srities profesionalai, kurie užtikrins projekto veiklų kokybę.

‼️ Be viso to, vienas iš projekto tikslų, koncertams ir kitiems pasirodymams parinkti ir įkurti išskirtines erdves. Rietavo miesto seniūno Petro Lengvenio siūlymu į projektą buvo įtraukta idėja- plaukiojanti scena. Būtent šiandien, rugpjūčio 24 d., Rietave ir įvyko neeilinis įvykis, kurio metu į Malūno tvenkinį buvo nuleista, specialiu užsakymu pagaminta, konstrukcija. Būtent joje, netolimoje ateityje, esant palankioms oro sąlygoms, vyks koncertai ir kiti pasirodymai, kuriuos žiūrovai galės stebėti nuo tvenkinio kranto. ‼️

Už pagalbą įgyvendinti idėją ir už plaukiojančios scenos atgabenimą į jai skirtą vietą esame dėkingi:

🤝Rietavo miesto seniūnijai
🤝UAB „Plungės lagūna“
🤝Rietavo policijos komisariatui
🤝Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejui
🤝Rietavo savivaldybei

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba
ir Rietavo savivaldybė.
Nuoroda