Sausio 26 d. Rietavo kultūros centre vyko X- asis Romansų vakaras „Ir buvo žodžiai tie…“ Dainas, į kurias sutelpa vis…


Sausio 26 d. Rietavo kultūros centre vyko X- asis Romansų vakaras „Ir buvo žodžiai tie…“ Dainas, į kurias sutelpa viskas, kas paliečia jautriausias sielos gelmes, atliko gražus ir didelis būrys atlikėjų. Scenoje pirmieji pasirodė Rietavo kultūros centro kolektyvai- tai mišrus choras „Jūrava“ (vad. Vytautė Jonuškienė, koncertmeisterė Raimonda Jasinskienė), Tverų filialo folkloro ansamblis „Kermušie“ (vad. Arūnas Gedmantas) ir folkloro ansamblis „Kadaginis“ (vad. Aida Liutikienė).

Skambiais pasirodymais džiugino svečiai iš Vėžaičių ir Veiverių. Tai Vėžaičių kultūros centro moterų ansamblis „Melodija“ (vad. Daiva Šilinskienė) ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Cukraus pudra“ (vad. Dovilė Bičkauskaitė).

Laukiamiausias vakaros svečias- atlikėjas Romas Dambrauskas, susirinkusiems taip pat dovanojo gražiausias savo dainas apie meilę, bei stipriai suvirpino kiekvieno širdį.

Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausia specialistė kultūrai Jolanta Bertauskienė kolektyvams įteikė padėkos raštus, o žiūrovai visus apdovanojo gausiai aidinčiais plojimais ir šypsenų žiedais.Nuoroda