Balandžio 26 d. Rietavo savivaldybės kultūros centre vyko teatralizuotas Gintaro Kaltenio knygos vaikams „Oginskio polon…


Balandžio 26 d. Rietavo savivaldybės kultūros centre vyko teatralizuotas Gintaro Kaltenio knygos vaikams „Oginskio polonezo Nr. 13 paslaptis“ pristatymas. Renginyje dalyvavo knygos autorius Gintaras Kaltenis ir iliustruotoja Rita Anskaitienė.

Renginį vedė ir teatralizuotą knygos pristatymą mažiesiems skaitytojams parengė Rietavo savivaldybės kultūros centro renginių organizatorė Eglė Fabijonavičienė ir Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Erika Pranckevičienė.

Knygos autorius Gintaras Kaltenis vaikams atskleidė kai kurias knygos paslaptis, o už atsakymus į klausimus – įteikė dovanėles. Gražiausi žodžiai ir dovanėlės už prisidėjimą prie šio renginio organizavimo įteiktos renginio vedėjoms, Rietavo savivaldybės kultūros centro direktorei Birutei Gedminaitei, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktoriui Vytui Rutkauskui ir Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei (kultūrai) Jolantai Bertauskienei. Knygų padovanota visoms Savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigoms.

Knygos autorių ir iliustruotoją sveikino Rietavo savivaldybės vicemerė Kristina Krasauskienė ir Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolanta Grevienė.
Nuoroda