Kviečiame liepos 6-ąją – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną praleisti turiningai! Tradicija tapusio teatrų…


Kviečiame liepos 6-ąją – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną praleisti turiningai! 💛💚❤️

Tradicija tapusio teatrų festivalio „Rietavo vasaros vaidinimai 2023“ programa ypatinga ir turtinga spektakliais!🎭

Džiaugiamės, kad šiemet festivalyje be Rietavo kultūros centro teatro „Ruoda“, turėsime net 2 profesionalius teatrus ir galėsime pamatyti jų spektaklius!🤩
Vienas jų – teatras „Labas“ ir puikiai žinomos aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė kartu su etno muzikantais Dariumi Mockevičiumi ir Pauliumi Kovalenka pristatys spektaklį „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“. (Daugiau apie spektaklį https://labasteatras.lt/kas-apsakys-tas-dzuku-linksmybes/)
Kitas svečias – Klaipėdos jaunimo teatras, kuris festivalio metu pristatys premjerą – „Žemaitėjė“ (rež. Darius Rabašauskas, aktorės: Ieva Pakštytė ir Rugilė Latvėnaitė). Į šį spektaklį yra BŪTINA pasiimti nemokamą pakvietimą iš bilietai.lt (nuoroda https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/klaipedos-jaunimo-teatras–spektaklis-fantazija-zemaiteje-396708/)
Renginio metu galėsime išsamiau prisiliesti prie teatro kartu su teatrologe Jūrate Grigaitiene.

✨️Vakaro programoje numatyta 803-osios Rietavo šaulių kuopos vado pasikeitimo ir vėliavos perdavimo, KALAVIJO vardo suteikimo 803-ai Rietavo šaulių kuopai, šaulių ir jaunųjų šaulių priesaikos ceremonija (veiks šaulių ginklų ekspozicija, bus pristatoma LŠS veikla).
21.00 val. kartu su viso pasaulio lietuviais bus giedamas Lietuvos valstybės himnas. Po jo – vaišinamasi šauliška koše.✨️

Lauksime Jūsų!🙌Nuoroda